Moravia
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Archive: DJ's PARTY - FORMA (CZ/PRG), SUBJECT LOST (CZ/OVA), ZLATOMIL (CZ/HOD)

Adresa

1 / < >

FORMA (CZ/PRG), SUBJECT LOST (CZ/OVA), ZLATOMIL (CZ/HOD)NOVÁ SCÉNA

Tři Dj's na jednom místě...po dlouhé době proklatě dobrá taneční párty.

Organizace Cooltour a Uhlí o.s. spojily síly, aby do Ostravy vrátily tradici DJ's párty, které si tohle město zaslouží. V rámci jednoho večera vystoupí špičky nové vlny elektronické hudby Forma (CZ/Prg), Subject Lost (CZ/Ova) a Zlatomil (CZ/Hod).

Subject lost

Subject Lost je producent a dj z Ostravy. Jeho zvuk, ovlivněn současnou formou elektronické hudby, severským post-rockem, 80' sci-fi, Berlínem a kdo ví co ještě, je charakteristický silnou atmosférou na pomezí taneční hudby a poslechové. "Něco jako když hraješ videohru na louce and někdo tam brnká na kytaru." Najdete jej v katalogu labelů Owntempo rec., Krmelec rec., Redvolume Sweden a Exitab (SK), na kterém vyšlo jeho debutové albu Made of Numbers.

Jeho poslední EP, jenž vyšlo zdarma, s názvem Born in Sky najdete na:http://subjectlost.bandcamp.com/

Forma

Forma(n) je jedna půlka Formy

Forma je elektronický projekt dvou producentů, kteří svou tvorbou přechází mantinely stylu a noří se do dalších subdžánrů.

Tahle elektronika je propojená pupeční šňůrou s akustickými nástroji a někdy i samply z českých filmů či pohádek. Pokud máte problém se sluchem, jděte na Formu. Na akci se vždy nějaké ucho navíc najde a většinou je i s odkazem na: erotikon.cz.