Moravia
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Archive: SDK EUROPE - Streed Dance Kemp, Jedovnice

Adresa

Autokemp Olšovec, , JEDOVNICE
1 / < >

 

Rok co rok se dvou a půl tisícové městečko Jedovnice u Brna mění na pomyslnou světovou metropoli, kde se během několika dní objeví až šest tisíc tanečníků a příznivců street dance.


Letos tomu bude již po desáté, co se začátkem prázdnin od 4. do 14. července bude konat  Street dance kemp SDK EUROPE, který představuje nejprestižnější světový meeting street dance tanečníků. Z původního soustředění brněnské taneční skupiny Beat Up se v průběhu let stala akce, na kterou loni zavítali tanečníci z 50 zemí světa, a která nabízí přes 300 tanečních workshopů.

SDK EUROPE se můžou zúčastnit ne jen zkušení tanečníci, ale i úplní začátečníci.

V průběhu těchto deseti dnů  tanečníci nejenže nabývají nové vědomosti a učí se novým tanečním technikám,ale od středy 10. července v jednotlivých disciplínách také soutěží. Právě v Jedovnicích se bude konat finále soutěží, jejichž předkola se konala v Kazachstánu, Rusku, Španělsku, Německu, Švédsku, Lotyšsku, Rumunska, ČR, Itálii, Slovensku, Francii a Polsku. Bude zde tedy možné shlédnout to nejkvalitnější světové tancování, zejména tanečníky z Japonska a USA.

Významnost této akce dokládá i fakt, že účast na této akci přislíbil i hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek. Jelikož se jedná o jubilejní 10. ročník, chtěli bychom pozvat všechny obyvatele Jedovnic na 6. 7. 2013, kdy se v areálu uskuteční koncert v rámci Red Bull Tour Bus,na němž vystoupí světoznámé kapely  N.O.H.A., PSH a mnoho dalších. Ti, kteří  se prokáží občanským průkazem jako obyvatelé Jedovnic,budou mít na koncert vstup zcela ZDARMA. Nebojte se a buďte součástí největší světové street dance akce všech dob! Všichni jste srdečně zváni.

Více informací o SDK naleznete na: www.sdkeurope.com.

 

Places & Venues

Autokemp Olšovec, , JEDOVNICE

Marker