Moravia
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Archive: Dolls in The Factory + Come and Play + IAN (Opava)

Address

1 / < >

Nenechte si ujít koncert, v rámci kterého vystoupí kapela Dolls in The Factory spolu s místními opavskými Come and Play, brněnskými IAN - navíc zakončeným afterparty! 

Předprodej vstupenek v Obecním domě v Opavě - cena 60 Kč

Info o kapelách:

  • Dolls In The Factory - Pop-rocková skupina Dolls In The Factory spolu hraje přibližně 2 roky, během kterých stihla natočit vlastní EP Hurricane a debutové CD Statues, ke kterým objeli dvě turné po ČR. Jejich píseň Believe vybral Richard Krajčo do soundtracku k filmu Křídla Vánoc (premiéra 14. 11. 2013) a píseň Change The World dobyla hitparádu Česká desítka rádia RockZone. Jejich typické energické vystoupení s projekcemi a skvělou show by sis proto neměl nechat ujít!

            www.dollsinthefactory.com
            www.bandzone.cz/dollsinthefactory

  • Come and Play - Come and Play je acoustic-popová kapela, která se na hudební scéně pohybuje již od roku 2008. C&P odehráli desítky koncertů po ČR, natočili dvě EP a singl s klipem Boom Boom Boom v produkci předního českého producenta Borise Carlofa, který jste letos mohli vidět také na Óčku nebo českém MTV.

            www.bandzone.cz/comeandplay
            www.youtube.com/comeandplaymusic

  • IAN - Zbrusu nový energický akustický projekt a čerstvý vítěz Českého Youtube festu. Směsicí latiny\písničkářství\rock'n'rollu vzniká originální duo, které si zakládá na energických a příjemně melodických písních. Dynamická souhra akustické kytary a violoncella ve spojení se zpěvem podobným Franku Turnerovi, Johnu Mayerovi nebo Edu Sheeranovi dává novému českému anglicky zpívajícímu projektu nemalou šanci naúspěch. “Vítězství v českém youtube je krásný vítězství. Lidem jsme pouze ukázali jednu novou píseň a dál jsme nechali na nich, jestli budou hlasovat. A hlasovali“

            www.facebook.com/WeAreIan
            www.youtube.com/ianwelikeitsimple