Moravia
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Archive: MYDY RABYCAD

Address

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno
1 / < >

Electroswingová senzace Mydy Rabycad přiveze do Brna radost z hudby, živelnost a šarm #electroswing #glamtronic #concert

Mladá česká kapela Mydy Rabycad vychází z electroswingu, vytříbili si však svůj vlastní styl, který nazývají glamtronic. Snoubí se v něm lehkost synkop s nekompromisními beaty za doprovodu energického a sofistikovaného zpěvu Žofie Dařbujánové. Výsledkem je nadčasová hudba, poznamenaná jazzovým backgroundem muzikantů i jejich přirozenou náklonností k současné elektronice, která dokáže upoutat fanoušky napříč generacemi i kontinenty. 

Přidejte se k události na facebooku

 

MYDY RABYCAD 
Letos mají za sebou Mydy Rabycad úspěšnou sezónu, kdy získali historicky první pozici headlinera festivalu Maui Waui, vystoupili na legendárním festivalu Glastonbury a na pražských United Islands a Metronome Festivalu si zahráli na jednom pódiu s Iggy Popem nebo The Kooks. 

Nyní se vydávají po českých klubech, kde představují svůj nový singl Just Dance z připravovaného, v pořadí již třetího alba. 

 

Od svého založení v roce 2012 vyzráli Mydy Rabycad v jeden z nejlepších koncertních bandů na naší scéně a zaujali fanoušky, agenty a promotéry nejen v Evropě. 

Před čtyřmi lety se tři muzikanti ve věku kolem sedmnácti let rozhodli vybudovat vlastní svět plný barevných tónů a tanečních rytmů. A tak klávesový a elektronický mág Nèro Scartch, swingující saxofonista a zpěvák Mikuláš Pejcha a basista Jan Drábek založili kapelu. Záhy přizvali rusovlasou zpěvačku a textařku Žofii Dařbujánovou. Nezanedbatelný podíl na současném soundu mají i stálí hosté: bubeník a producent Tomáš Konůpka, kytarista Ondřej Slánský a také zvukař, manažer a občasný zpěvák Petr “Kuzhell” Blažek. 

 

Nyní mají za sebou přes 300 koncertů a účast na velkých zahraničních festivalech jako Glostonbury, Sziget, Jazz in Soul, Eurosonic nebo Pohoda. V Česku zahráli na Colours of Ostrava, Rock for People, České Hrady, Jam Rock a další. 
V anketě Žebřík 2015 získali 2. místo v kategorii Objev roku. 

VSTUPNÉ 
Předprodej 200 Kč (+ poplatky sítě) / 250 Kč na místě 

PŘEDPRODEJ 
► CAFÉ ELEVEN, Dominikánská 11 (otevřeno 8-22h) 
► INDIES, Poštovská 2 
► SMSTICKET.c z 
► GOOUT.cz

Tuto akci pořádá LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.

Places & Venues

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno

Marker