Moravia
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Archive: MŇÁGA A ŽĎORP 9.03.2017

Address

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno
1 / < >

Jarní klubové turné Mňágy a Žďorp nabídne klasický dialog tří kytar a nezaměnitelného saxofonu. Mezi oblíbenými peckami z 90. let a písněmi z posledního alba Made in China zazní i fungl nové věci z připravované desky. #concert #rock

Mňága má nového bubeníka - Marcela Gabriela ze Zlína, který v předchozích letech hrával s Vlastou Redlem, Druhou trávou nebo s kapelou Buty. 3. ledna 2017 kapela začne nahrávat novou desku ve studiu Sono kousek za Prahou. Už ví, jak se bude jmenovat, má hotové písničky, návrh obalu, domluvené skvostné hosty i ošlehaného producenta. Zase je na co se těšit. 

Přidejte se k události na facebooku 

 


Mňága a Žďorp (rock, alternativní rock) 
Kapela z Valašského Meziříčí působící na české hudební scéně již od roku 1983 vznikala pod vedením zpěváka a kytaristy Petra Fialy. Trvalo osm let, než vyplula z Moravy nenápadná nahrávka „Made In Valmez" od skupiny s podivným názvem Mňága a Žďorp, jež v sobě mísila kouzelnou poetiku všednosti a zdravé lidskosti. Do povědomí se kapela zapsala hity jako Hodinový hotel, Písnička pro tebe nebo Klec v kleci. Od té doby uplynula řada Let, během kterých kapela vydala 12 desek s hořkosladkými songy nezaměnitelného rukopisu. Naposledy Mňága překvapila deskou nahranou v Číně, na kterou ji přispěli půl milionem korun její fanoušci. Album „Made in China“ (2014) vyšlo loni a i přes netradiční místo nahrávání nezapře rázovitý smysl pro ironii a veselého ducha valašské kapely. 

 


VSTUPENKY: 
V předprodeji 220 Kč (+ poplatky sítí)/ Na místě 270 Kč 

PŘEDPRODEJ: 
Café ELEVEN, Dominikánská 11 (denně 8-22, bez poplatků) 
INDIES, Poštovská 2 
SMSTICKET. cz 
GOOUT.cz

Tuto akci pořádá LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.

Places & Venues

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno

Marker