Moravia
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Archive: NAROZENINY FLÉDY / ELEKTRO GUZZI (AT)

Address

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno
1 / < >

Fléda slaví narozeniny! Jako dárek vám nadělí taneční večírek s rakouskými Elektro Guzzi. Těšit se můžete na neortodoxní smršť akustického techna a skladeb z čerstvého alba Clones #acoustic #electronic #dancemusic #experimental

SUPPORT: 1flfsoap 
AFTERPARTY: DJ Joshek 

Přidejte se k události na facebooku 

ELECTRO GUZZI /AT/ (akustické techno, elektronická hudba) 
Kapela Elektro Guzzi vznikla v roce 2004 v Rakousku. Trojice Bernhard Breuer, Jakob Schneidewind a Bernhard Hammer vycházela z krautrockovo-postpunkových kořenů. Ve společném projektu se odmítla vzdát akustických nástrojů, zároveň však chtěli rodáci z Dűsseldorfu tvořit taneční muziku inspirovanou technem. Obě roviny se nakonec spojily v originální fúzi. Na minimalizmu stavěné skladby Elektro Guzzi vycházejí ze spojení kytary, basy a bicích. Eponymní debut přišel po letech pilování společného hraní v roce 2010. Na něj navázala dvojice alb Parquet (2011) a Observatory (2014). Kromě nich vydala kapela několik dalších úspěšných singlů a EP. 

 

Letos na podzim vyšlo nové album Elektro Guzzi nazvané Clones, s nímž vyrážejí na turné. Album je pokračováním příběhu o tom, jak neuvěřitelně dobře může znít taneční hudba v nevšedním instrumentálním složení. Elektro Guzzi se na něm zároveň pouští do hutnějších aranží než bývalo zvykem na jejich předchozích deskách. S novým materiálem pro skupinu nastal správný čas naplno zužitkovat koncertní zkušenosti z festivalů jako Sonar, MELT! nebo Roskilde. 

 

1flfsoap (experimentální, live elektronika) 
Experimentální tón večera podpoří brněnské duo 1flfsoap. Bubeník Michal Janík (Ghost of You) s kytaristou Lukášem Palánem staví na nepředvídatelném živém vystupování. Hudba 1flfsoap vychází ze spojení úderných živých nástrojů (kytara, bicí) a elektroniky. Pánové si říkají o pozornost také v zahraniční. Po necelém roce existence mají na kontě koncert na showcasovém festivalu Spring Break v Poznani nebo vystoupení v Londýně. 

 


VSTUPNÉ: 
V předprodeji 250 + poplatky sítě / Na místě 300 

PŘEDPRODEJ: 

► CAFÉ ELEVEN, Dominikánská 11, otevřeno 8-22h 
► INDIES, Poštovská 2 
► SMSTICK ET.cz 
► GOOUT.cz

Tuto akci pořádá LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.

Places & Venues

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno

Marker