Moravia
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Archive: MAŘENA 2016

Address

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno
1 / < >

Tradiční happening studentů Fakulty architektury. Vystoupí Funky Chicken, Them Darned Teenagers a DJs Ventolin a Patricijus. #happening #architektura

Nikdo v podstatě neví, co Mařena doopravdy znamená a za jakých okolností vznikla, ale její zákonitosti si studenti mezi sebou předávají už dlouhá léta. Pořádají ji studenti čtvrtého ročníku v posledním semestru před bakalářskou prací. Ústřední roli v ní ale hrají studenti prvního ročníku. Ti jsou tímto procesem (křtem) přijímáni do akademické obce. 


FUNKY CHICKEN (funk-dance) 
Na hudební scéně působí od roku 2014. Hrají vlastní skladby inspirované velikány jako James Brown, Jamiroquai, Tower Of Power, Monkey Business a J.A.R. Ryze mužská kapela s vlastní poetikou a texty protkánými humorem a nadsázkou (funky kapele vlastní), které pojednávají o radostech a strastech moderního muže, o vztazích a každodenním životě. V současnosti kapela připravuje debutové album, jehož předzvěstí je vydaný singl „Dance,Dance, Dance“. Hrají ve složení: Martin Sedlák (zpěv), Honza Shanny Fňukal (klávesy, zpěv, rap), Honza Kotík (kytara, zpěv), Miroslav Zachovalý (basa, zpěv), Honza Hooxx Slawinski (bicí), Marek Fishboun Fischer (trubka). 


 

THEM DARNED TEENAGERS (elektronická hudba, rave) 
Dýdžejský a producentský tandem Them Darned Teenagers se na pražské klubové scéně poprvé objevil v roce 2011. Schopností mixovat vše, co elektronická hudba nabízí, oslovila dvojice široké publikum a vytvořila vlastní originální zvuk, z něho v současnosti vychází její hudební produkce. Jejich produkční tým se nedávnno rozrostl o podobně zaměřené talentované hudebníky, s nimiž rozjeli spolupráci v oblasti produkce hudby ve spolupráci s módní značkou Plenty Cash. V současnosti připravují nové EP a hudební videa, a spolupracují s místními i zahraničními interprety napříč žánry. 

 


DJs: 
Ventolin 
Patricijus 

VSTUPNÉ: 
V předprodeji 100,- 
Na místě 130,- 
Pro prváky 80,- 

PŘEDPRODEJ: 
Kavárna Tro3jka 
PRAHA/Fórum pro architekturu a média 
Knihovna Fakulty Architektury VUT Brno, Poříčí 5

Tato akce je pronájem a nepořádá ji LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.

 

program image

Places & Venues

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno

Marker