Moravia
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Archive: KUBANSKÁ NOC

Address

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno
1 / < >

Noc horká jako vášnivý polibek mladé Kubánky a svižná jako život v Havaně po západu slunce. Rumba, salsa, cumbia, cha cha cha, latinojazz a mambo zajiskří na našem parketě, aby ve vás zažehli taneční temperament. #latinojazz #kuba #dance

Autentické rytmy na pódiu rozdmýchá kapela Mezcla Orquesta a sety fajnové jako pravý kubánský rum nám bude servírovat DJ Danny Alvés. 

Přidejte se k události na facebooku 


MEZCLA ORQUESTA 
je 12-členná hudební skupina složená z kubánských a českých hudebníků, která kombinuje sílu a krásu salsy s rytmy mamby, bachaty, merengue, cumbie, cha cha cha i moderními tanečními a jazzovými prvky. A to všechno v nezaměnitelném rukopisu, s temperamentem a vášní, které jsou pro latinsko-americkou hudbu charakteristické. Autenticitu hudby této kapely podtrhává hluboký, sametový hlas kubánské zpěvačky Tandy. 

 


DJ Danny Alvés (aka Čistychov) 
Slovenský rapper, producent a party DJ, který je součástí formací Názov Stavby, L.U.Z.A., I. Co a La Conexión. Jako autor a spoluautor se podepsal pod vícero albech a na kontě má množství spoluprací nejenom se jmény domácí a slovenské hip-hopové scény, ale i se zahraničními interprety. Danny Alvés, který je kromě hip-hopu i milovníkem hudby Latinské Ameriky a pravidelně chodí čerpat inspiraci na Kubu, nám zahraje ty nejlepší kousky ze své sbírky. 

 


-------------------------------------------------- 
FOR ENGLISH SPEAKING FRIENDS 

Night as hot as passionate kiss from young Cuban woman and swinging like life in Havana after the sunset. Rumba, salsa, cumbia, cha cha cha, latinojazz or mambo will sparkle on the dancefloor so you can let your dance temperament shine. The band Mezcla Orquesta will show us authentic rhythms and DJ Danny Alvés will pour us sets fine as real Cuban rum. 

KUBÁNSKÁ NOC / 5.11.2016, 21:00 
VSTUPNÉ: 150 Kč 
Prodej vstupenek pouze na místě.

Tato akce je pronájem a nepořádá ji LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.

Places & Venues

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno

Marker