Moravia
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Archive: MIG 21 / PODZIM 16 TOUR/ VOL. 1

Address

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno
1 / < >

Nalaďte se na Podzim 16, čeká vás divoká a nespoutaná lekce tance a pozitivity od mistrů euforie MIG 21. Na Flédě stejně jako loni zahrají dvakrát. #concert #pop

Na nezapomenutelném vítání léta kapela MIG 21 roztančila a rozezpívala i špilberské hradní zdi. Nabitá davovou energií se přes prázdniny vrhla do divokého víru open-air festivalů. Teď se vrací do klubů s turné Podzim 16 a nepřichází s prázdnou. Pro své fanoušky si Migáči připravili překvapení v podobě zpěvníku. 

Přidejte s k události na facebooku 

MIG Zpěvník bude k dispozici v elektronické i tištěné podobě. Obsahuje symbolických 21 písní ve dvou verzích zápisu – s kytarovými akordy nebo v klavírní notaci. Teď budou na koncertě zpívat už opravdu všichni. Buďte s námi u toho. 

 

MIG 21 
Chlapecká taneční, pěvecká a striptérská skupina z Prahy 5 - Smíchova ve složení Jiří Macháček (zpěv), Pavel Hrdlička (trubka, klávesy), Jan Hladík (bicí), Tomáš Polák (kytara) a Adam Stivín (baskytara). Svými dadaistickými texty a multižánrovým popem nás drží mimo realitu všedního dne už od roku 1998. Díky, kluci! 

 


MIG 21 / PODZIM 16 TOUR / 2.11.2016, 20:00 
VSTUPNÉ: předprodej 300 Kč + poplatky sítí 
► CAFÉ ELEVEN, Dominikánská 11, otevřeno 8-22h 
► INDIES, Poštovská 2 
► S MSTICKET.cz 
► GOOUT.cz 
► TICKET PORTAL.cz 

PARTNER: 
vlozeny obrazek

Tuto akci pořádá LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.

Places & Venues

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno

Marker