Moravia
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Archive: Květy + Longital

Address

Výstaviště Černá louka, Pavilon C1 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
1 / < >

Květy + Longital

Květy + Longital

Koncert

 

Koncert jedné z nejúspěšnějších českých kapel v Cooltouru v Ostravě. Přijďte si poslechnout generační výpověď sympatických třicátníků ze skupiny Květy, která vás zvedne ze židle!

Ještě před pár lety bylo poznávacím znakem této kapely hudební kutilství a surreálné texty. V poslední době jsou však Květy labelovány jako kapela ztracené generace bez perspektivy, která marně hledá místo ve světe, kterému přestala rozumět. Zpěvák Kyšperský o svých vrstevnících zpívá například v písni My děti ze stanice Bullerbyn, v jejímž refrénu se proplétají názvy idylické dětské knížky Astrid Lindgrenové s autobiografickým feťáckým románem Christiane F.

Album Bílé včely získalo v roce 2013 od českých kritiků cenu Vinyla. Je výpovědí o generaci dnešních třicátníků ztracených mezi rozpadlými vztahy a nulovou životní perspektivou, popisuje porota.

Přijďte si poslechnou generační výpověď sympatických třicátníků, která vás zvedne ze židle. Spolu s Květy vystoupí i kapela Longital – bratislavské alternative electro.

http://www.kapelakvety.cz/

https://www.facebook.com/groups/38387748612/

http://bandzone.cz/longital1

Vstupné:

140 Kč předprodej / 200 Kč na místě

Places & Venues

Výstaviště Černá louka, Pavilon C1 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Marker