Moravia
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Archive: Letní maratony

Address

Sokolská 25, 779 00 Olomouc
1 / < >

Letní maratony

 

Těšíte se na léto? My ano. A to především protože se k nám vracejí již tradiční letní maratony.

 

Promítat budeme klasiku jako je The Big Bang Theory či Přátelé, již zdomácnělého Pána prstenů aHobita a letos poprvé také dvoudílný maraton Harryho Pottera.

Sledování všech maratonů se Vám budeme snažit všemožně zpříjemnit, ať již skvělou nabídkou občerstvení dostupnou po celou dobu trvání maratonu či zajímavou výzdobou a různými soutěžemi.

Tento rok totiž budeme v létě hledat Největšího maratonce! Po absolvování celého maratonu si u obsluhy pokladny nechte potvrdit účast na maratonskou kartu a zařaďte se do soutěže o hodnotné ceny!!!

 

Pár tipů a rad k letním maratonům:

Z bezpečnostních důvodů není možné do sálu vnášet sklo.

Občerstvení si můžete zakoupit u nás, s jídlem a pitím odjinud Vás do sálů nevpustíme.

Nepodceňujte počasí a komfort našich pohodlných sedaček. Doneste si své polštáře, deky a spacáky. Sledování maratonu v pyžamu a trepkách povoleno.

Zejména u Harryho Pottera prosíme rodiče, aby zvážili, zda je maraton dlouhý 10 hodin vhodný pro děti. Klidné a společensky se chovající děti rádi uvítáme (máme mnoho absolventů Pána prstenů, kteří dokonce vydrželi 12 hodin), ale musíme vzít v potaz okolní diváky, kteří za maraton také zaplatili a chtějí si jej v klidu užít.

 

Places & Venues

Sokolská 25, 779 00 Olomouc

Marker