Moravia
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Archive: SODOMA GOMORA / MULTIKILL TOUR

Adresa

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno
1 / < >

Řezník a DeSade (dohromady Sodoma Gomora) po třech letech opět spojili síly a příchází s novým albem MULTIKILL, které kompletně zprodukovali Coer & Malcuth.

#hiphop #rap #dubstep #dnb #trap 

Nové album představí v drsné show na Flédě posledního března. Spolu s oznámením nové desky byl vypuštěn videoklip THE PERFECT MURDER, který má na svědomí Rashid F. Garipov, a ve kterém hostují Sean Strange a Heaven. Obal desky vytvořil malíř Jan Gemrot

Přidejte se k události na facebooku

❌ HLAVNÍ stage ❌ 
✖ Řezník ZNK Official ✖ Desade ZNK ✖ ILL RIcK 

❌ BAR stage ❌ DnB I Dubstep I Trap 
✖ DJ DUMMY #DnB 
/BassDetox/ 
✖ Vinfield #Trap 
/BarelySound/ 

 

„Nápad k desce přišel po hitu Chcípni, kdy jsme zjistili, že takovýhle beaty dohromady s našema hlasama prostě fungujou! Nic takhle heavy na scéně není a do teď to chybělo.“ Osvětluje DeSade vývoj hudebního stylu. 

CD obsahuje celkově 12 tracků a na featech se objevují např. holandští maniaci Dope D.O.D., kalifornská punkrocková legenda Hed PESean Strange a tradičně i Haades, Heaven a Bushpig s Cumbloodem alias Butcher’s Harem. 

„Měli sme hroznou radost, že se nám podařilo urvat Dope D.O.D., který tenhle styl v podstatě rozjeli. Poslali sme jim Coerův beat a ten se jim hrozně líbil, takže zajebali úplně brutální sloky. Ještě teď mi z toho stojí Jonáš!“ řekl Řezník o spolupráci. 

 

Ill Rick 
Původem třebíčský DJ ILL Rick šmidlá desky od roku 2007, čili by se dalo říct, že patří mezi léty prověřené veterány scény. Když se ve svých počátcích pohyboval kolem horrorcorové bandy Masový Wrazi, přišel na chuť tvrdšímu hip-hopu, což mu ostatně zůstalo dodnes. Mezi milníky v jeho kariéře správce gramofonních ploten by se dalo mimojíné zařadit účinkování na dvojici dnes již pověstných koncertů Prago Union v pražském Lucerna Music Baru v roce 2010, kde se také objevil jako nedílná součást vystoupení znojemského Phoenixe, kterému kryl záda na mnoha jiných akcích v průběhu let. Ve stejné pozici byl k vidění i s undergroundovou legendou jménem Afu-Ra při jeho vystoupení na festivalu Zámostí. 

V současnosti funguje jako stálá složka kultovního muzikálního projektu Sodoma Gomora, se kterým obráží dekadentní párty po celé republice. 

Kromě tvrdosti a tracků šířících déro můžeme v jeho setech slyšet i klasický hip-hop, g-funk a v poslední době i trap. 

➕Fotoreport by Párty Brno 
➕Videoreport by Framework Prague 

VSTUPENKY 
200 Kč v předprodeji (+ poplatky sítě) / 250 Kč na místě 

PŘEDPRODEJ 
SMSTICKET.cz

Tato akce je pronájem a nepořádá ji LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.

Places & Venues

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno

Marker