Moravia
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Archive: HORKÝŽE SLÍŽE / TOUR 25 LET, VOL. 1

Adresa

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno
1 / < >

Slovenská kapela Horkýže Slíže oslaví v roce 2017 čtvrtstoletí své existence. Na jaře vyráží na jubilejní turné po České republice. Zahájí ho dvojkoncertem na Flédě. #rock #punkrock #concert

Za 25 let poctivého hraní si HORKÝŽE SLÍŽE vybudovali pevnou pozici klubové kapely na Slovensku i v České republice, vyprodává sportovní haly a je oblíbenou festivalovou stálicí. Vydala 15 alb, odehrála přes 2000 koncertů, na youtube má přes 100 miliónů shlédnutí, na facebookovém profilu 200 tisíc fanoušků a v aktuální anketě Slavík byla diváky oceněna jako druhá nejoblíbenější slovenská skupina. 

Přidejte se k facebookové události 

Na podzim roku 2017 je ohlášeno vydání nového řadového alba a na jaře kapela vyráží na jubilejní turné 25 let. Kapela z jiné planety, které čítá symbolických 25 koncertů v České republice. Turné odstartuje brněnský dvojkoncert. Nebudou chybět dekorace, vizualizace ani Kukovy originální, nepředvídatelné a neotřelé fórky. „Graficky nás inspirovaly staré videohry z dob našich začátků. Toto téma bude součástí koncertů i proma“, říká Dr. Juro Štefánik a zpěvák Kuko dodává „jsme pilní jako včely a držíme sa hesla: po každém hovno, enem po včelách med“. Nové album vyjde přesně na minutu a hodinu po půlnoci ve 25 h mezi 25.9.2017 a 25.10.2017. Cestu do světa mu na jaře bude razit nový singl a videoklip. 


 


Na každém koncertě Horkýže Slíže se objevují momenty překvapení. Na pódium třeba přijde kapitán letadla, bezdomovec, tým chirurgů i s operačním sálem, opravář Emil Bacigala a jiné postavy. Na to, co vymyslí svérázná slovenská parta tentokrát, si budeme muset počkat. Nikdy nic neprozrazují předem. Možná přiletí z jiné planety. 


 


VSTUPENKY: 
250 Kč v předprodeji (+ poplatky sítí) / ... na místě 

PŘEDPRODEJ: 
► CAFÉ ELEVEN, Dominikánská 11 (otevřeno denně 8-22) 
► INDIES, Poštovská 2 
► SMSTICKET. cz 
► GOOUT.cz

Tuto akci pořádá LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.

Places & Venues

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno

Marker