Moravia
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Archive: BRODINSKI (FR)

Adresa

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno
1 / < >

Uznávaný DJ a producent BRODINSKI představí na Flédě novou vlnu francouzského elektra #concert #techno #hiphop #rap

BRODINSKI ve svých setech překračuje a rozmazává hranice hudebních žánrů a vytváří tak osobitý mix taneční hudby. Zahrnují noisy techno, bass heavy house i minimal techno, které kombinuje s hiphopovými elementy. Po úspěšné tour v USA, založení vlastního labelu Bromance Records a spolupráci s Kanye Westem přijede ukázat svůj um i na Flédu. 

Přidejte se k události na facebooku

 

BRODINSKI (FR) 
Už od počátku vstupu na hudební scénu po roce 2000 na sebe Louis Rogé aka Brodinski strhával pozornost. V roce 2011 se svým managerem Manu Barronem zakládá label Bromance Record, pod kterým vznikají respektované párty a jeho členové získávají pevné místo v playlistech mezinárodně uznávaných rádií. 

Jeho láska k hip hopu ho přirozeně vede ke kooperaci s umělci jako Danny Brown, Evil Nine, Kaytranada a Theophilius London. V roce 2013 ho ke spolupráci vyzval Kanye Westna albu Yeezus, na němž Brodinksi koprodukoval 2 tracky Send it up a Black Skinhead. 

 

Brodinski má za sebou několik úspěšných EP a v roce 2015 vydal debutové album Brava. 
Posledních několik let strávil Brodinski v Atlantě, kde se intenzivně stýkal s hip hopovou komunitou, pracoval například s Peewee Longway, Future, Young Thug, 21 Savage a Johny Cinnco, od nichž čerpal inspiraci. Pobyt v Atlantě dal vzniknout nahrávce The Sour Patch Kid, na které vystupují nejlepší současní rapeři USA. 

Nyní chce Brodinski dále pokračovat v objevování kombinace temného techna a hip hopu a tvořit tak taneční hudbu pro kluby. 

 

VSTUPNÉ 
předprodej 290 Kč (+ poplatky sítě)/ na místě 340 Kč 

PŘEDPRODEJ 
► CAFÉ ELEVEN, Domikánská 11, otevřeno 8-22 
► INDIES, Poštovská 2 
► GOOUT.CZ 
► SMSTICKET.c z

Tuto akci pořádá LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.

Places & Venues

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno

Marker