Moravia
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Archive: KUBÁNSKÁ NOC

Adresa

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno
1 / < >

Kubánská noc nás chytí za srdce i nohy směsí salsy, cha-cha, bolera nebo latinojazzu. #party #salsa #latinmusic

Nechejte se ovládnout energií kubánské kapely La Descarga Salsa Orchestra a fajn sety od DJs Chingy, Ille a Carlose. Autentické rytmy budou tančit parketem, jako by byly přímo v kubánských uličkách. 

Přidejte se k události na facebooku

 

La Descarga Salsa Orchestra 
je odpovědí na rostoucí zájem o horkou hudbu Latinské Ameriky. Jméno této mezinárodní skupiny specializující se převážně na salsu znamená v překladu „náhlý výboj energie“. Těšte se na koncert, který nabídne autentický zážitek a pravou latino párty, ale i zajímavou sondu do historie salsy. 
Výběr této kapely sahá od nejstarších klasik až k hitům současné hudební scény. 

 

DJ Chingy (SK) 
DJ a začínající producent se na slovenské scéně uchytil velmi rychle a sbírá úspěchy i v zahraničí. Chingy si zahrál se známým španělským producentem a DJem Sak Noelemanebo se slovenskými interprety jako Rytmus, Igor Kmeťo ml. anebo Čistychov
Tento večer se nám představí jako milovník Kuby a její chytlavé hudby. 

DJ Ille 
je známý brněnský DJ a lektor. Jeho oblíbeným žánrem je kubánská salsa, timba abachata. Jako tanečník se vždy snaží o dokonalý soulad mezi hudbou a tancem, proto na akcích hraje tak, aby tancoval každý, bez rozdílu výkonosti a nadání. Přece nikdo nebude sedět v koutě. 

DJ Carlos 
je ostřílený DJ, který před lety propadl salse a tohoto stylu se drží dodnes. V klubech se snaží hrávat převážně skladby, které neslyšíme až tak často. V jeho repertoáru očekávejte horké novinky anebo klasiky, které pro nás opráší. Kromě salsy nabídne zouk, kizombu, cha-cha a bachatu. 

VSTUPNÉ 
Pouze na místě: 150 Kč

Tato akce je pronájem a nepořádá ji LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.

Places & Venues

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno

Marker