Moravia
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Archive: BALKAN BASHAVEL BRNO

Adresa

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno
1 / < >

Balkan Bashavel tentokrát na Flédě. Oblíbené duo DJs MALALATA vás roztančí v rytmu balkan beats. Hosté: Mr. Loco a Dr. Tesla #balkan #bashavel #party

Balkan Bashavel se přiřítí do Brna hned se začátkem nového roku! Přijďte vyskákat kalorie z vánočního hodování v rytmu balkan beats. 

Přidejte se k události na facebooku 

Oblíbené duo DJs MALALATA si jako hosty přizvalo mezinárodní kapelu s pražskou adresou Mr. Loco a bratislavského Dr. Teslu ze soundsystemu Brigada Rakija. 

English speaking balkan beats lovers, please scroll down. 


MALALATA (SK) 
MALALATA je synonymem pro jedinečnou fúzi balkan beats, mexické cumbie a karibského reggae. Každé vystoupení tohoto DJského dua je nespoutanou show plnou nakažlivé energie a 100% nasazení. Pod jeho taktovkou pulzovaly nejen kluby po celé Evropě, ale i vzdálené Japonsko a Mexiko. Duo předvedlo svou show i na festivalech Pohoda, Grape, Uprising či na jednom pódiu s esy jako Parov Stelar Band, Goran Bregović a Fanfare Ciocarlia. 
www.facebook.com/malalata 

 


MR. LOCO (CZ, live) 
Multinárodní kapela založená koncem roku 2010 kolem frontmana Filipa Flussera. Originálním způsobem kombinuje balkánský folklór okořeněný prvky latiny, reggae, ska i hip hopu. Její echovou sekci reprezentuje peruánský multiinstrumentalista Vlado Urlich (trubka, kena a klávesy). Na basu a kontrabas hraje mexický harcovník Luis Franco. Rytmickou sekci doplňuje zkušený mexický bubeník Omar Rojas a na perkuse neméně zdatný Carlo Zegarra. Tato horkokrevná banda vás jistojistě nabije pozitivní energií. 
www.facebook.com/mrlococz 


 


DR. TESLA (SK, Brigada Rakija) 
Jeho tátou je Balkánec, mámou hudba světa, tetou zase gipsy, strýčkem klezmer, bratrem reggae a sestrou folklór. On sám neví, čí je, ale ze všech si vzal to nejlepší, aby bavil lidi vybranými selekcemi. Stále skromný, avšak mezi svá top vystoupení bez mihnutí oka řadí party po koncertě Dubioza Kolektiv a chorvatský festival Goulash Disko. 
www.facebook.com/brigadar akija 


For English speaking balkan beats lovers: 

We are coming back to Brno with our crazy Balkan Bashavel! Be prepared for balkan beats & gypsy madness. DJs duo MALALATA invited to Brno Prague based band MR. LOCO and DJ DR. TESLA from Bratislava based soundsystem Brigada Rakija. Come and dance with us till the morning light! 


VSTUPNÉ/ENTER: 
do 23.12. za zvýhodněnou cenu 120 Kč v předprodeji 

PŘEDPRODEJ/TICKETS: 
GOOUT.cz

Tuto akci pořádá LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.

Places & Venues

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno

Marker