Moravia
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Archive: ROCK'N'ROLL NIGHT

Adresa

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno
1 / < >

Štěpánská párty v rytmu rock’n’rollu! Naskočte s námi na hudební jízdu do časů, kdy tempo noci udával nablýskaný jukebox.

Hity, které prověřil čas, zahraje domácí kapela The Fireballs a pražské trio Twisted Rod. Z vinylů roztočí 50. a 60. léta DJ Tchichiman. 

Přidejte se k události na facebooku

 

The Fireballs 
je autentická kapela, která Vás vrátí zpět do 50. let. V jejím podání Vás čeká klasický rock’n’roll s přesahem do RnB a jump swingu. 
Mají za sebou více jak 800 vystoupení doma i v zahraničí. V roce 2003 vydali album On Fire, v roce 2011 desku Pozdě či na knap a před dvěma lety album Lotsa Rhythm. Kapela byla také uvedena do Síně slávy českého Rock’n’rollu. 

 

Twisted Rod 
je jedna z nejlepších domácích rockabilly skupin. Pražské trio má na kontě debutové album Bring it on Home a letošní novinku Boozin‘ and Boppin‘. Twisted Rod dobře znají nejen v domácích klubech, kde pravidelně hraje, ale i například v sousedním Slovensku. Připravují pro Vás energickou hudbu inspirovanou 50. lety. 

DJ Tchichiman 
Žádná cédéčka, žádné mp3, ale jehla na vinylu, vinyl na gramofonu a rum na stole. Člen Prague city lovers DJs Vám namixuje chytlavou směs rock’n’rollu, punk rocku, či ska. Rock'n'Roll Night/ 26.12.2016, 21:00 

VSTUPNÉ:
 
Pouze na místě: 150 Kč 

Partneři: Radio RKulturioinformuji, Brno City, Vychytané.czKudy z nudy,GoOut.czInfoDnes.cz - internetová reklama, práce, kulturní akce, zpravodajství

Tato akce je pronájem a nepořádá ji LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.

Places & Venues

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno

Marker