Moravia
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Archive: THE VIBRATORS /UK/

Adresa

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno
1 / < >

Punkové legendy se vrací na Flédu #punk #concert

V Brně se zastaví legendární trio The Vibrators, jedna z kapel, která stála spolu se Sex Pistols či UK Subs u kolébky punku. Kapela se na scéně objevila už v roce 1976 a od té doby má energie na rozdávání. V lednu s The Vibrators projede Flédou nefalšovaná punková smršť v autentickém podání, na které jen tak nezapomenete. 

Přidejte se k facebook události! 

THE VIBRATORS (UK) 
The Vibrators vznikli v roce 1976, původní sestavu tvořili zpěvák Ian 'Knox' Carnochan, baskytarista Pat Collier, kytarista John Ellis a bubeník John 'Eddie' Edwards. Objevili se na legendárním 100 Club Punk Festivalu coby kapela Chrise Speddinga, který jim, coby respektovaný kytarista a producent, pomohl k úspěšnému startu. 

 

První singly We Vibrate a Pogo Dancing zaujaly i legendárního DJe Johna Peela, v roce 1977 také předskakovali na britském turné Iggymu Popovi. Jejich debutové album Pure Mania je zařazeno v The Guinness Encyclopedia of Popular Music mezi 50 nejlepších punkových desek všech dob. 

Kapela přestála řadu personálních změn, a vydržela se stejnou energií až dodnes: Ostatně John 'Eddie' Edwards žene vpřed tenhle punkový uragán ze své bubenické stoličky od počátku až dodnes. 

VSTUPNÉ: 
přeprodej 200 Kč (+poplatky sítě) / 250 kč na místě 

PŘEDPRODEJ 
► SMSTICK ET.cz 
► Cafe Eleven, Dominikánská 11, otevřeno 8-22h 
► GOOUT.cz 
► INDIES, Poštovská 2

Tuto akci pořádá LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.

Places & Venues

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno

Marker