Moravia
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Archive: ECHOES: CROOKERS /IT/

Adresa

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno
1 / < >

Electro-housový divoch se srdcem rappera Francesco "Phra" Barbaglia aka Crookers přiveze na Flédu své sólové album Sixteen Chapel, živou kroniku Crookers a žánrů EDM od r’n’b až po minimalistické techno. #house #fidgethouse #electro #elektrohouse #hiphop #echoesfestival

Festival živé elektronické hudby Echoes pravidelně představuje nejaktuálnější zahraniční live projekty a nadějné české talenty elektronické scény. Dramaturgie akce dává mimo jiné prostor audiovizuálním performance a experimentování s hranicemi analogové a digitální hudby. 


Přidejte se k události na facebooku 


CROOKERS /IT/ (house, fidget house, electro house, hip hop) 
Hudební projekt Crookers vznikl v Miláně v roce 2003 a do roku 2012 ho tvořili DJ a producent Francesco "Phra" Barbaglia a hudební producent Andrea "Bot" Fratangelo. U jeho zrodu stála touha obou muzikantů posouvat a prozkoumávat hranice taneční hudby. V říjnu 2012 Bot ohlásil, že z projektu odchází, Phra se rozhodl jméno Crookers ponechat i pro svůj sólový projekt. 

 

SIXTEEN CHAPEL (2015) 
V roce 2015 vydal Phra svou první sólovou desku Sixteen Chapel, v níž se postupně vrací ke všem hudebním kořenům Crookers. Album je svérázným deníkem mapujícím historii Crookers od r’n’b po ghetto-house, od trip-hopu k minimalistickému technu. Eklektická nahrávka ironicky komentuje současné hudební dění a připomíná jízdu po tajuplné horské dráze zvuků, které unášejí posluchače do prapodivných světů. Album nezapře rappové vlivy Antwona a MR MF eXquira, podepsalo se na něm i několik dalších zajímavých spoluprací s hudebníky jako Jeremih, Dilligas nebo TJR. 

 

LINE-UP: 

X Main Stage X 
22,00 – 23,00 JPJ 
23,00 – 01,00 Disco Moreti & Psj (MUAH) 
01,00 – 03,00 Crookers 
03,00 – 05,00 Disco Moreti & Psj (MUAH) 

X Heldenkëllerz Stage X 

VSTUPENKY: 
V předprodeji 250 Kč / Na místě 300 Kč 

PŘEDPRODEJ: 
► INDIES, Poštovská 2 
► SMSTICKE T.cz 
► GOOUT.cz 
► TICKETPORTAL.c z

Tuto akci pořádá LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.

Places & Venues

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno

Marker