Moravia
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Archive: K-PAX, svět podle Prota

Adresa

Sokolská 25, 779 00 Olomouc
1 / < >

K-PAX, svět podle Prota

Metropol uvádí

Čtvrtek, 8. 12. 2016
19:00Ceny
 
  

V hlavních rolích Radim Fiala, Petr Halberstadt a Markéta Plánková

Hrají: Radim Fiala, Markéta Plánková, Petr Halberstadt, Petr Bláha, Jakub Urbánek / Martin Siničák, Michal Bumbálek / Tomáš Milostný, Eva Novotná, Gabriela Štefanová  •  Autor divadelní hry: Gene Brewer  •  Režie: Petr Halberstadt  •  Překlad: Philip Polívka  •  Scéna: Jaroslav Milfajt  •  Hudba: Jan Matásek  •  Choreografie: Hana Halberstadt

StageArtCz a divadlo Bolka Polívky

Inscenace K-PAX, možná o člověku, možná o mimozemšťanovi, nás nenechá klidnými a překvapí nás naprosto nečekaným vyústěním celého příběhu.

Do moderní psychiatrické léčebny je přijat záhadný pacient, který o sobě tvrdí, že je mimozemšťan z planety K-PAX vzdálené od Země několik tisíc světelných let. Jeho pobyt na psychiatrii však obrátí naruby životy všech spolupacientů, ale i zdravotního personálu, včetně ošetřujícího lékaře, který se snaží odhalit pravou totožnost záhadného cizince.

Divadelní hra K-PAX laskavým humorem, který často zamrazí svou přesností, pojmenovává neduhy naší společnosti. Během představení se budeme mít možnost ponořit do hlubin lidských duší a nenásilným způsobem se tak dozvíme mnohé o nás samých.

Délka představení: cca 100 min + přestávka

Toto představení pořádáme ve spolupráci s Agenturou JL Brno.

Places & Venues

Sokolská 25, 779 00 Olomouc

Marker