Moravia
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Archive: KRISTÍNA a BAND - Tour 2016

Adresa

Sokolská 25, 779 00 Olomouc
1 / < >

KRISTÍNA a BAND - Tour 2016(KRISTÍNA a BAND - TOUR 2016)

Metropol uvádí

Středa, 9. 11. 2016
19:00CenyOR
 
  

KRISTÍNA & Band Populární slovenská zpěvačka Kristína vystoupí se svojí kapelou plnou skvělých hudebníků.

Zazní úplné novinky z jejího repertoáru, ale i známé prověřené a populární hity, kterými v minulosti dobyla první místa hudebních hitparád: HOREHRONIE, PRI OLTÁRI, V SIETI ŤA MÁM, STONKA, JABĹČKO a mnoho dalších. Koncert v Olomouci je součástí podzimního Tour 2016, které navazuje na mimořádně úspěšné loňské, vyprodané turné, které vyvrcholilo koncertem v pražské Lucerně s hostem Vašo Patejdlem.

Kristína letos vyhrála anketu OTTO a stala se nejpopulárnější osobností televizní obrazovky na Slovensku v kategorii Zpěvačky. V prestižní anketě Slavík 2012 se umístila na 4. místě v kategorii Slavíci bez hranic. V červnu 2012 vyšlo už její 3. album s názvem NA SLNEČNEJ STRANE SVETA. V roce 2014 fanoušky potěšilo výběrové album Kristininých hitů pod názvem TIE NAJ. Je také nejhranější slovenskou interpretkou v České a Slovenské republice za rok 2010. V průběhu posledních let se zpěvačka, vlastním jménem Kristína Peláková, dostala mezi nejžádanější interprety slovenského showbyznysu. V loňském roce zazářila také na filmovém plátně, po boku Ondřeje Vetchého a Simony Stašové ve snímku Život je život a také v pohádce Johančino tajemství.

Jedním z významných úspěchů její dosavadní kariéry bylo vítězství v nejprestižnější hudební soutěže EUROSONG Contest 2010 na Slovensku. Prvenství si vyzpívala písní "HOREHRONIE", kterou složil autor hudby Martin Kavulič a legendární textař a básník Kamil Peteraj.

Places & Venues

Sokolská 25, 779 00 Olomouc

Marker