Moravia
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Archive: Ondřej Brzobohatý

Adresa

1 / < >

ONDŘEJ BRZOBOHATÝ PŘEDSTAVÍ V LISTOPADU ŽIVĚ NOVÉ SKLADBY Z PŘIPRAVOVANÉHO SÓLOVÉHO ALBA.

Herec a muzikant Ondřej Brzobohatý si odskočí na konci listopadu z tanečního parketu soutěže Stardance a natáčení svého prvního sólového alba ze studia na tři klubové koncerty v Praze, Ostravě a Brně.

Sám k tomu poznamenává: „Můj šuplík i touha hrát a zpívat si své vlastní písně už praskaly ve švech, a tak jsem se rozhodl, že je na čase s tím něco udělat. Album, na němž tedy zrovna pracuji, se bude skládat z písní, které jsou na světě už delší dobu, ale i ze zcela nových, které jsem zatím nenapsal. Pokud bych to měl žánrově specifikovat, bude to takový hybrid jazzu, popu, funku a soulu. Zkrátka všeho, co mám rád.“


I když album Ondřeje Brzobohatého vyjde u Supraphonu až v dubnu 2014, některé nové skladby zazní již na třech listopadových koncertech, pořádaných: 24. 11. v pražském Lucerna Music Baru, 26. 11. v ostravském Fabricu a 27. 11. v brněnské Flédě.

Ondřej si vybral jako support starého přítele DJ Mersího (Děda Mládek Illegal Band) a doprovázet ho bude kapela ve složení: Ondřej Fišer – kytara, Matouš Kobylka – saxofon, Tomáš Kozelka – bicí a Jaroslav Pokorný – baskytara.

První videoklip z připravovaného alba je možné shlédnout zde:

Více informací na www.ondrejbrzobohaty.cz